Цена: 26.00 лв  |  | Към края на вечерта кошчето е винаги пълно, а смачкването на кенчета става все по-голямо предизвикателство, заради болката в ръцете (или проблеми с вестибуларния апарат), освен ако не сте надарени с ръце като на Попай и можете да свивате монети с пръсти. | |
Ето един елегантен изход от тази ситуация. Можете с едно движение да смачкате кенчето до почти 1/10 от размера му, рязко намалявайки обема на изхвърления боклук. Това освобождава не само повече място в кофата, но и ви дарява с приятно чувство на завършеност след всяко питие. Насладете се на екологичната си постъпка, а нужно ли е да споменавам за антистрес ефекта от смачкването на всеки кен.
Лесна за монтиране на стена или на вратата. Създайте повече място в кофата си за още кенчета с този инструмент за естетично смачкване на кенове.
Особености: •Смачква кенчета до 1/10 от височината им •Освобождава място в кофата •Лесно се монтира •Винтчетата са включени в комплекта •Подходяща за малки и големи кенчета •Материал: метал •В основата си има отварачка за бутилки •Размери: 32x10x10cm
|